Hyppää sisältöön

Toimijoiden yhteystiedot

Edustajiston puheenjohtajisto

Jutta Pantsu
Edustajiston puheenjohtaja

jutta.pantsu@hamko.fi

Kasvokuva Villestä

Ville Suppala
Edustajiston varapuheenjohtaja

ville.suppala@hamko.fi

Hallitus

Kasvokuva Ainosta

Aino Kouri
Hallituksen puheenjohtaja
kansainvälisyys, kumppaniyhdistykset
+358 44 722 1001
aino.kouri@hamko.fi

Kasvokuva Meeristä

Meeri Järvi
Hallituksen varapuheenjohtaja
liikunta, opiskelijakulttuuri

meeri.jarvi@hamko.fi

Kasvokuva Viivistä

Viivi Heinonen
ohjaus ja orientaatio
häirintäyhdyshenkilö
viivi.heinonen@hamko.fi

Kasvokuva Antista

Antti Linna
ura ja työllistyminen, hyvinvointi
häirintäyhdyshenkilö
antti.linna@hamko.fi

Kasvokuva Maisasta

Maisa Lampinen
jäsenedut ja -palvelut

maisa.lampinen@hamko.fi

Kasvokuva Samista

Sami Luntta
edunvalvonta,
yhteiskunnallinen vaikuttaminen
sami.luntta@hamko.fi

Kasvokuva Siljasta

Silja Lähti
viestintä, opiskelijakulttuuri

silja.lahti@hamko.fi

Kasvokuva Tuomaksesta

Tuomas Torkkeli
laatu ja palaute, viestintä

tuomas.torkkeli@hamko.fi

Työntekijät

kasvokuva Aleksi Kurvista

Aleksi Kurvi
Toiminnanjohtaja

+358 44 722 1000
aleksi.kurvi@hamko.fi

kasvokuva Liisa Hyytiäisestä

Liisa Hyytiäinen
Asiantuntija,
jäsenpalvelu ja viestintä

+358 44 722 1003
liisa.hyytiainen@hamko.fi

kasvokuva Emma Kokkosesta

Emma Kokkonen
Asiantuntija,
ohjaus ja opiskelukyky

+358 44 722 1002
emma.kokkonen@hamko.fi

Elli Seppälä
Asiantuntija,
yhteisöllisyys ja työura

+358 44 722 1007
elli.seppala@hamko.fi

Liity jäseneksi!

Hei HAMKin opiskelija, liity oman opiskelijakuntasi jäseneksi! HAMKO on just sun edunvalvoja – ja jäsenyytesi merkki on virallinen opiskelijakortti tuhansine opiskelijaetuineen ympäri Suomen.

Liity jäseneksi Uusi jäsenyys