Hyppää sisältöön

Toimijoiden yhteystiedot

Edustajiston puheenjohtajisto

Jali Närhi
Edustajiston puheenjohtaja

jali.narhi@hamko.fi

Heli Mononen
Edustajiston varapuheenjohtaja

heli.mononen@hamko.fi

Hallitus

Sakari Vitikka
Hallituksen puheenjohtaja

+358 44 722 1001
sakari.vitikka@hamko.fi

Mikael Laitinen
Hallituksen varapuheenjohtaja

+358 44 722 1004
mikael.laitinen@hamko.fi

Karri Mäkelä
Tapahtumat

+358 44 722 1008
karri.makela@hamko.fi

Sami Weidmann
Tapahtumat, liikunta

+358 44 722 1006
sami.weidmann@hamko.fi

Santeri Mattila
Ura ja työllistyminen

santeri.mattila@hamko.fi

Tytti Maanpää
Jäsenedut ja -palvelut, häirintäyhdyshenkilö

+358 44 722 1005
tytti.maanpaa@hamko.fi

Lauri Saarikallio
Laatu ja palaute, häirintäyhdyshenkilö

lauri.saarikallio@hamko.fi

Työntekijät

Aleksi Kurvi
Toiminnanjohtaja

+358 44 722 1000
aleksi.kurvi@hamko.fi

Inka Panttila
Asiantuntija, jäsenpalvelu ja viestintä

+358 44 722 1003
inka.panttila@hamko.fi

Emma Kokkonen
Asiantuntija, ohjaus ja
opiskelukyky

+358 44 722 1002
emma.kokkonen@hamko.fi

Ville Lempola
Asiantuntija, koulutuksen laatu
ja työura

+358 44 722 1007
ville.lempola@hamko.fi

Liity jäseneksi!

Hei HAMKin opiskelija, liity oman opiskelijakuntasi jäseneksi! HAMKO on just sun edunvalvoja – ja jäsenyytesi merkki on virallinen opiskelijakortti tuhansine opiskelijaetuineen ympäri Suomen.

Liity jäseneksi Uusi jäsenyys