Hyppää sisältöön

Toimijoiden yhteystiedot

Edustajiston puheenjohtajisto

Heli Mononen
Edustajiston puheenjohtaja

heli.mononen@hamko.fi

Anni Väänänen
Edustajiston varapuheenjohtaja

anni.vaananen@hamko.fi

Hallitus

Jere Ojala
Hallituksen puheenjohtaja

+358 44 722 1001
jere.ojala@hamko.fi

Leidi-Kristal Kohonen
Hallituksen varapuheenjohtaja


leidi.kohonen@hamko.fi

Veera Volanen
Koulutuksen laatu, Työllistyminen

veera.volanen@hamko.fi

Ilona Siili
Viestintä, Liikunta

ilona.siili@hamko.fi

Aleksi Heinilä
Opiskelijakulttuuri

aleksi.heinila@hamko.fi

Emmi Liias
Hyvinvointi, Opiskelijakulttuuri

emmi.liias@hamko.fi

Aino Kouri
Ohjaus ja orientaatio, häirintäyhdyshenkilö

aino.kouri@hamko.fi

Rami Pennanen
Jäsenedut ja -palvelut, Kansainvälisyys
häirintäyhdyshenkilö

rami.pennanen@hamko.fi

Työntekijät

Aleksi Kurvi
Toiminnanjohtaja

+358 44 722 1000
aleksi.kurvi@hamko.fi

Liisa Hyytiäinen
Asiantuntija, jäsenpalvelu ja
viestintä

+358 44 722 1003
liisa.hyytiainen@hamko.fi

Emma Kokkonen
Asiantuntija, ohjaus ja
opiskelukyky

+358 44 722 1002
emma.kokkonen@hamko.fi

Ville Lempola
Asiantuntija, koulutuksen laatu
ja työura

+358 44 722 1007
ville.lempola@hamko.fi

Inka Panttila
Asiantuntija, jäsenpalvelu ja viestintä

Työvapaalla 31.7.2021 asti.

Liity jäseneksi!

Hei HAMKin opiskelija, liity oman opiskelijakuntasi jäseneksi! HAMKO on just sun edunvalvoja – ja jäsenyytesi merkki on virallinen opiskelijakortti tuhansine opiskelijaetuineen ympäri Suomen.

Liity jäseneksi Uusi jäsenyys