Hyppää sisältöön

Toimijoiden yhteystiedot

Edustajiston puheenjohtajisto

kasvokuva Milla Rädystä

Milla Räty
Edustajiston puheenjohtaja

milla.raty@hamko.fi

Kasvokuva Jere Ojalasta

Jere Ojala
Edustajiston varapuheenjohtaja

jere.ojala@hamko.fi

Hallitus

Kasvokuva Aino Kourista

Aino Kouri
Hallituksen puheenjohtaja
Kumppaniyhdistykset
Viestintä
+358 44 722 1001
aino.kouri@hamko.fi

Kasvokuva Rami Pennasesta

Rami Pennanen
Hallituksen varapuheenjohtaja
Yhteiskunnallinen vaikuttaminen
Häirintäyhdyshenkilö

rami.pennanen@hamko.fi

Kasvokuva Laurasta

Laura Karjalainen
Koulutuksen laatu, Työllistyminen

laura.karjalainen@hamko.fi

Ilona Telilä
Ohjaus ja orientaatio

ilona.telila@hamko.fi

Mona Achaaoud
Opiskelijakulttuuri

mona.achaaoud@hamko.fi

Annemari Nikkilä
Opiskelijakulttuuri
Häirintäyhdyshenkilö

annemari.nikkila@hamko.fi

Tim Lopes
Jäsenedut ja -palvelut
Kansainvälisyys

tim.lopes@hamko.fi

Lotta Palo
Hyvinvointi
Liikunta

lotta.palo@hamko.fi

Työntekijät

kasvokuva Aleksi Kurvista

Aleksi Kurvi
Toiminnanjohtaja

+358 44 722 1000
aleksi.kurvi@hamko.fi

kasvokuva Liisa Hyytiäisestä

Liisa Hyytiäinen
Asiantuntija, jäsenpalvelu ja
viestintä

+358 44 722 1003
liisa.hyytiainen@hamko.fi

kasvokuva Emma Kokkosesta

Emma Kokkonen
Asiantuntija, ohjaus ja
opiskelukyky

+358 44 722 1002
emma.kokkonen@hamko.fi

kasvokuva Ville Lempolasta

Ville Lempola
Asiantuntija, koulutuksen laatu
ja työura

+358 44 722 1007
ville.lempola@hamko.fi

Liity jäseneksi!

Hei HAMKin opiskelija, liity oman opiskelijakuntasi jäseneksi! HAMKO on just sun edunvalvoja – ja jäsenyytesi merkki on virallinen opiskelijakortti tuhansine opiskelijaetuineen ympäri Suomen.

Liity jäseneksi Uusi jäsenyys