Hyppää sisältöön

Toimijoiden yhteystiedot

Edustajiston puheenjohtajisto

Heli Mononen

Heli Kultalahti
Edustajiston puheenjohtaja

heli.mononen@hamko.fi

Anni Väänänen

Anni Väänänen
Edustajiston varapuheenjohtaja

anni.vaananen@hamko.fi

Hallitus

kasvokuva Jere Ojalasta

Jere Ojala
Hallituksen puheenjohtaja

+358 44 722 1001
jere.ojala@hamko.fi

Aino Kouri
Hallituksen varapuheenjohtaja
häirintäyhdyshenkilö

aino.kouri@hamko.fi

kasvokuva Emmi Liiaksesta

Emmi Liias
Hyvinvointi, Opiskelijakulttuuri

emmi.liias@hamko.fi

kasvokuva Aleksi Heinilästä

Aleksi Heinilä
Opiskelijakulttuuri

aleksi.heinila@hamko.fi

kasvokuva Rami Pennasesta

Rami Pennanen
Jäsenedut ja -palvelut, Kansainvälisyys
häirintäyhdyshenkilö

rami.pennanen@hamko.fi

Veera Volanen

Veera Volanen
Koulutuksen laatu
Työllistyminen

veera.volanen@hamko.fi

Työntekijät

kasvokuva Aleksi Kurvista

Aleksi Kurvi
Toiminnanjohtaja

+358 44 722 1000
aleksi.kurvi@hamko.fi

kasvokuva Liisa Hyytiäisestä

Liisa Hyytiäinen
Asiantuntija, jäsenpalvelu ja
viestintä

+358 44 722 1003
liisa.hyytiainen@hamko.fi

kasvokuva Emma Kokkosesta

Emma Kokkonen
Asiantuntija, ohjaus ja
opiskelukyky

+358 44 722 1002
emma.kokkonen@hamko.fi

kasvokuva Ville Lempolasta

Ville Lempola
Asiantuntija, koulutuksen laatu
ja työura

+358 44 722 1007
ville.lempola@hamko.fi

Liity jäseneksi!

Hei HAMKin opiskelija, liity oman opiskelijakuntasi jäseneksi! HAMKO on just sun edunvalvoja – ja jäsenyytesi merkki on virallinen opiskelijakortti tuhansine opiskelijaetuineen ympäri Suomen.

Liity jäseneksi Uusi jäsenyys